16 жовтня відзначається Всесвітній день хліба. Свято було засновано у 2006 роціз ініціативи Міжнародного союзу пекарів. Хліб - один з небагатьох продуктів, які ми вживаємо щодня. Ми ставимося до хліба як до чогось звичайного і буденного. Втім, недарма є приказка" Хліб - усьому голова". Учні 8 класу провели цікаву і змістовну годину спілкування " Хліб- це будні й свята, Хліб- це основа життя".
![](https://orativosvita.gov.ua/upload/users_files/a1cdfc7feb910f11900fdf80cd1009c1.JPG)
![](https://orativosvita.gov.ua/upload/users_files/d420991e21a4ab3e30166dc424b0e06e.JPG)
« повернутися до списку новин