Конкурс "Новорічна композиція"
8 грудня в нашій школі пройшла щорічна виставка-конкурс "Новорічна композиція". Всі класні колективи взяли участь у конкурсі і представили багато цікавих робіт. Це було свято барв, творчості і фантазії. У конкурсі, були представлені дуже оригінальні, неповторні композиції. Презентовані на виставку роботи виконані учнями в довільній формі за такими номінаціями: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, новорічна картина.
Журі визначило переможців:
І місце - учнівський колектив3 класу ( класний керівник Залізняк Н. О)![](https://orativosvita.gov.ua/upload/users_files/e022d5623ecea307e2555190e52b6a5c.jpg)
ІІ місце - учнівський колектив 4 класу ( класний керівник Коломієць О. О.)![](https://orativosvita.gov.ua/upload/users_files/e6537b24acb4382582d1d4e9cec62c8e.jpg)
ІІІ місце - учнівський колектив 5 класу ( класний керівник Гудзенко Л. І.)![](https://orativosvita.gov.ua/upload/users_files/860c39ea634be04d5c342ec99ef47157.jpg)